دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم » جراحی های زیبایی زنان » جراحی های زیبایی زنان را به بهترین ها بسپارید
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

جراحی های زیبایی زنان را به بهترین ها بسپارید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

این روزها تعداد جراحان زیبایی زنان که در سطح تهران بزرگ فعالیت های زیبایی و درمانی انجام می دهند بسیار زیاد است.

به همین دلیل پرتکرار ترین پرسشی که این روزها مطرح می شود این است که: بهترین جراح زیبایی زنان در تهران کیست؟.

اگر شما هم جز آن دسته از زنان هستید که علاقه مند انجام یکی از انواع جراحی های زیبایی زنان هستید این مقاله را از دست ندهید زیرا که می خواهیم در زمینه انتخاب یک جراح زیبایی زنان خوب در تهران شما را راهنمایی کنیم.

جراحی زیبایی زنان

فهرست محتوا

جراحی های زیبایی زنان به مجموعه جراحی هایی گفته می شود که در ناحیه اندام جنسی و تناسلی زنان انجام می گردد. هر کدام از انواع جراحی های زیبایی زنان با یک سری هدف مشخص و منحصر به فرد انجام می شود و بخشی از مشکلات جنسی و ظاهری اندام جنسی زنان را برطرف می کند.

مراحل انجام جراحی زیبایی زنان

زمانی که به یک جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه می کنید به منظور افزایش دقت و موفقیت روند جراحی های مختلف زیبایی مراحلی را طی می کند که مهم ترین آن ها موارد زیر هستند:

 • در ابتدا در زمینه خواسته ها و مشکلاتی که تجربه می کنید پرسش هایی را مطرح می کند. در همان جلسات ابتدایی تمامی مشکلات خود را بگویید و از انتظارات و توقعات خود نسبت به نتیجه جراحی پزشک تان را در جریان بگذارید.
 • سپس با معاینات فیزیکی و بررسی های دقیق تمامی بخش های مختلف واژن شما را مورد ارزیابی قرار می دهد.
 • در نهایت در خصوص آمادگی ها و مراقبت های بعد از جراحی زیبایی با شما صحبت خواهد کرد.
 • روزی مقرر می شود تا شما برای انجام جراحی به مطب یا کلینیک مراجعه کنید تا روند جراحی برای شما انجام شود.
 • در روز جراحی پزشک جراح با بکار گیری نوین ترین و مجهز ترین ابزار آلات پزشکی روند جراحی را با موفقیت انجام می دهد.
 • در پایان روند جراحی از شما می خواهد که مراقبت های بعد از جراحی زیبایی را با دقت انجام دهید تا هیچ مشکلی برای شما ایجاد نشود.
بیشتر بخوانید
همه چیز در مورد جوانسازی واژن

بهترین جراح زیبایی زنان کیست؟

بهترین جراح زیبایی زنان به پزشک جراحی گفته می شود که در زمینه انجام جراحی های زیبایی واژن نهایت مهارت و تخصص را دارا است.

این دسته از پزشکان جراح با پشت سر گذاشتن انواع دوره های آموزشی تخصصی توانایی های عملی و عملی بسیاری از در زمینه انجام انواع جراحی های زیبایی زنان بدست می آورند.

خدمات جراحی زیبایی زنان

در ادامه این مبحث به برخی از مهم ترین خدماتی که از سوی متخصصین و بهترین جراح زیبایی زنان در تهران ارائه می شود اشاره خواهیم کرد:

 • لابیاپلاستی

لابیاها همان لبه های بیرونی دستگاه تناسلی خانم ها هستند که بر اثر عوامل متعددی دچار بلندی و افتادگی شده اند که موجبات ناراحتی و آزار زنان را فراهم می کند. هم اکنون با توجه به پیشرفت عظیمی که در زمینه پزشکی حاصل شده است جراحی های زیبایی زنانه آمده اند تا با کمک فن و ابزار مخصوص به کوتاه و یکسان سازی این لبیاهای نا متقارن و افتاده بپردازند. این عمل در کنار فوائد درمانی که دارد مثل کاهش چشم گیری عفونت های قارچی و واژینال که یکی از شایع ترین عارضه های است که برای خانم ها توام با حس ناخوشایندی اتفاق می افتد.

مزایای که لابیاپلاستی را تحت عنوان زیبایی اندام تناسلی شان در پی دارد که زن در هنگام برقراری رابطه جنسی واژینال با شریک جنسی خود احساس اعتماد و عزت نفس بالا می کند و می تواند با آرامش تمام از ارتباطات جنسی خود لذت ببرد.

این عمل جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و با دو تکنیک مهم که اصطلاحاٌ  Trim و Wedge نام دارد.

هر کدام از این روش های با توجه به شرایط فیزیکی و روحی بیمار و هم چنین صلاحدید جراح زیبایی زنان و مزایا منحصر به فرد آن ها انتخاب و بر روی لبه های خارجی واژن خانم ها اعمال می شود.

عمل جراحی لابیاپلاستی

جراحی زیبایی زنانه لابیاپلاستی

 • واژینوپلاستی

با توجه به اتفاقاتی که در هر دوره ای از زندگی برای زنان می افتد که بارداری و زایمان از جمله بارزترین آن ها محسوب می شود و می تواند بر روی زیبایی ناحیه واژینال خانم ها تاثیر منفی هم چون شل شدگی و افتادگی واژن بر جای بگذارد به همین خاطر واژینوپلاستی یا همان عمل تنگ کردن واژن که به نزدیک کردن عضلات جداره واژن می پردازد به کمک خانم ها آمده تا مجددا بتوانند زیبایی و جذابیت خود را باز پس بگیرند و هم چون همان دوران جوانی خود با احساساتی سرشار از نشاط و طراوات به زندگی خود ادامه دهند.

بیشتر بخوانید
لابیاپلاستی

این عمل هم به صورت غیرجراحی یعنی به کمک نخ های مخصوصی که موجب سفت و کشیده شدن واژن می شود انجام می دهند و به شکل جراحی که روشی مطمئن و دائمی است عضلات دیواره واژن را سفت می کنند تا پروسه جوانسازی اتفاق بیوفتد. به دلیل اهمیت بالای منطقه تناسلی خانم ها شدت توصیه می شود برای انجام هر نوع عمل جوانسازی واژن از بهترین متخصصین و جراحان این حوزه درمانی بسپارید تا هیچ گونه عارضه ای تهدیدتان نکند.

عمل زیبایی واژن

جراحی تنگ کردن واژن

 • پرینورافی

پرینه به ناحیه ای گفته می شود که بین مقعد و واژن قرار دارد  در طی زایمان های متعدد و اتفاقاتی که در طول زندگی خانم ها دچار پارگی و کشیدگی می شود که با انجام جراحی پرینورافی که زیبایی زنان را به آن ها هدیه می دهد و می توانند طعم شیرین جوانی را توام با احساسات خوشایندی از ارتباطات جنسی شان بچشند.

نکته ای بسیار مهم در مورد تفاوت های این دو جراحی واژینوپلاستی و پرینه پلاستی این است که با تنگ کردن دهانه واژن تا عمق 2 – 3 سانتی متری نفوذ کرده و گستره بیشتری را در بر نمی گیرد. در جراحی واژنوپلاستی تمامی گشادی واژن برطرف می شود اما در عمل پرینورافی صرفا دهانه واژن تنگ می شود.

در مورد پرینورافی بیشتر بدانید

عمل پرینورافی

 • بلیچینگ یا سفید کردن واژن

تیرگی اندام تناسلی زنان از گذشته تا کنون یکی از مهم ترین دغدغه های خانم ها بوده است تا حدی که در برخی از افراد هنگام برقراری رابطه جنسی از سیاهی این قسمت خجالت و اظهار شرمساری می کنند. به همین خاطر تکنیک های متعددی برای رفع تیرگی و سفید سازی واژن آمده اند تا مجددا اعتماد به نفس و جذابی را برای خانم ها ارمغان بیاورند.

این تکنیک ها شامل:

 • لیزرتراپی
 • استفاده از مواد شوینده معتبر هم چون صابون های و شامپو های مصرفی
 • مصرف کرم های موضعی و شیمیایی
بیشتر بخوانید
بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

بهترین جراح زیبایی زنان چه ویژگی هایی دارد؟

یک جراحی زیبایی زنان خوب در تهران باید از ویژگی های زیر برخوردار باشد:

 • گستره خدمات زیبایی ای که ارائه می کند فراخ باشد؛ یعنی تعداد جراحی های زیبایی ای که انجام می دهد تعدد و تنوع زیادی داشته باشد تا همه زنان با هر نیازی که به این دسته از جراحان مراجعه می کنند مشکل شان برطرف شود.
 • برخورداری از تخصص و دانش علمی در زمینه انواع جراحی های زیبایی که انجام می دهد.
 • مهارت و دقت در زمینه انواع جراحی های زیبایی ای که انجام می دهد.
 • تجربه بسیار در زمینه پیاده سازی انواع تکنیک هایی که در زمینه جراحی زیبایی زنان وجود دارد.
 • استفاده از بهترین ابزارآلات پزشکی در روند جراحی به منظور بهبود و افزایش کیفیت روند جراحی.
دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم

جراح و متخصص زنان در تهران

خاتمه

در این مقاله در زمینه انتخاب پزشک جراح زیبایی زنان خوب در تهران معیارهایی در اختیار شما قرار گرفت تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.

در صورتی که در زمینه انواع جراحی های زیبایی زنان تجربه ای دارید توصیه می کنیم آن را با به اشتراک بگذارید. بخشی که با عنوان بخش کامنت ها تدارک دیده شده است به همین منظور است. این بخش تنها راه ارتباطی ما با شما عزیزان است که می توانید پرسش ها و تجربیات خود را در آن با ما مشترک شوید. نکته آخر اینکه در اسرع وقت پرسش های شما پاسخ داده می شود.

دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم

فارغ التحصیل جراحی زنان و زایمان سال 1386 از دانشگاه علوم پزشکی ایران

فارغ التحصیل دکترا حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سال 1373

فلوشیپ پرناتولوژی از بیمارستان صارم سال 1393

عضو جامعه جراحان اروپا NESA

دارای بیش از 15 سال کار در حیطه جراحی و بیماری های زنان و زایمان در بیمارستان های تهران

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پزشک